KARIERA

W STM Cyber Twoja kariera oraz rozwój osobisty w cybersecurity jest dla nas najważniejsze.

IMG_3508_edited.jpg

Poszukujemy otwartych, samodzielnych, pełnych pasji i nieustępliwości ludzi, którzy potrafią spojrzeć na problemy szerzej niż w granicach przysłowiowego „pudełka”.

POSZUKUJEMY:

REGULAR  PENTESTER

OPIS STANOWISKA:

  • wykonywanie testów penetracyjnych aplikacji webowych i mobilnych oraz infrastruktury IT

WYMAGANIA:

  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji oraz infrastruktury

  • umiejętność praktycznego wykorzystania wykrytych podatności

  • umiejętność programowania (conajmniej python)

  • znajomość metodyk OWASP, PTES, OSSTMM

  • znajomość języka angielskiego - poziom B1 (CEFR)

  • systematyczność i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na maila z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STM Cyber Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji.

DOŁĄCZ DO NAS!