top of page

TO  NIE  JEST  NASZA  PASJA
MAMY  TO  WE  KRWI

Naszym celem jest dostarczenie klientom kompleksowej wiedzy oraz jej praktycznego zastosowania w zakresie bezpieczeństwa IT

TWORZYMY EXPLOITY
I NIWELUJEMY NAJBARDZIEJ KRYTYCZNE ZAGROŻENIA 

grafika w kolorach STM Cyber

Jesteśmy przodującym ekspertem w Europie środkowej w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. W dzisiejszych czasach szybkiego przepływu informacji, zrozumienie i wykrywanie zagrożeń jest ważniejsze, niż kiedykolwiek wcześniej.

Nasi eksperci wykorzystują swoją niezrównaną wiedzę do walki z niebezpieczeństwem, z którym spotykasz się na co dzień. Dysponując naszym doświadczeniem technicznym oraz strategiczną wizją, jesteśmy przygotowani, aby pomóc firmom w identyfikowaniu, ocenie i ograniczaniu czynnika ryzyka oraz szybkiego reagowaniu na nie.

STM Cyber zapewnia ochronę Twoich danych, gwarantując, że każda wykryta przez nas podatność zostanie zweryfikowana pod względem exploitowalności i ma wpływ na twoje bezpieczeństwo.

STM CYBER WSPÓŁPRACUJE Z ORGANIZACJAMI KOMERCYJNYMI I RZĄDOWYMI W CELU IDENTYFIKACJI ZAGROŻEŃ DLA BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI. DOWIEDZ SIĘ, JAK MOŻEMY POMÓC ZOPTYMALIZOWAĆ TWOJE CYBERBEZPIECZEŃSTWA.

SKUPIAMY SIĘ NA:

BADANIU I ROZWOJU

Świat IT nie raz udowodnił, że tam, gdzie wiedza techno­lo­gicz­na idzie w parze

z krea­tyw­noś­cią, rodzą się sukcesy. Dla członków naszego zespołu technologia stanowi nie tylko wyzwanie, ale i pasję. W tej branży zawsze trzeba być o krok przed kon­ku­ren­cją z nowymi produktami, a także pomysłami na nowe produkty.

ZARZĄDZANIU INCYDENTAMI

Nasz specjalny zespół do spraw reagowania na incydenty cybernetyczne sprawi, że naruszenie integralności, poufności bądź dostępności aktywów informacyjnych stanie się mniejszym problemem dla Twojej organizacji.

TESTACH BEZPIECZEŃSTWA

Nasi eksperci znajdą najsłabsze punkty w Twojej organizacji i krok po kroku wskażą, jak je naprawić oraz podnieść poziom Twojego bezpieczeństwa.

BEZPIECZEŃSTWIE ADMINISTRACYJNYM

Specjalnie dedykowane zespoły wykonują kompleksowe audyty bezpieczeństwa oraz chronią dane osobowe. Wdrażamy rownież system zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z międzynarodową normą ISO/IEC 27001 oraz system zarządzania ciągłością działania zgodnie z ISO 22301. Zajmujemy się analizą ryzyka oraz dokumentacją związaną z funkcjonowaniem departamenów nadzoru bezpieczeńswta informacji

logo Hack Tricks

Mamy zaszczyt być sponsorem blogu HackTricks, autorem którego jest Carlos Polop. Jest to prawdziwa kopalnia wiedzy, gdzie znajdziesz wszystkie sztuczki i techniki hakerskie, których Carlos nauczył się podczas CTF, z aplikacji oraz badań naukowych i wiadomości ze świata hakerów.

STM Cyber docenia jego osiągnięcia i wkład w naszą społeczność. 

 

bottom of page